Kilka słów o naszej ekipie

Na samym początku chcemy pogratulować Wam decyzji o ślubie. 

Szczerze się cieszymy, bo uwielbiamy pracować z zakochanymi i mamy nadzieję, że powierzycie nam wykonanie zdjęć i filmu ślubnego.

Może widziałaś lub widziałeś nas już w akcji, jeśli nie - chcemy się przedstawić.
MINKOproSTUDIO to zespół profesjonalnych fotografów ślubnych i operatorów filmowych.


Pracujemy razem od dawna, znamy się świetnie i wszystkim nam zależy na jednym: na Was!
Chcemy, aby Wasze zdjęcia i film ślubny zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów w domu, podczas spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku;)

Do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Wiemy, że tworzymy wspomnienia nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń - to poważna sprawa!

Towarzyszyliśmy w dniu ślubu ponad stu parom i wiemy na czym polega nasze zadanie. Wspaniałe zdjęcia i film to jedno, a pomoc, życzliwość i zaangażowanie to wartość dodana, którą dzielimy się zupełnie bezinteresownie - po prostu czujemy wagę otrzymanego zaufania i przeżywamy Wasz niezapomniany dzień razem z Wami.


Zapoznajcie się proszę z naszą ofertą - najlepszą, jaką poznaliście, bo płacąc tylko raz otrzymacie w komplecie wiedzę i doświadczenie całego naszego zespołu!


Każda para otrzymuje od nas "Poradnik ślubny" czyli informacje z którymi warto się zapoznać, aby ten wyjątkowy dzień był jeszcze piękniejszy.


Nasze usługi prowadzone są na terenie całej Polski:
Wałcz, Piła, Szczecinek, Wągrowiec, Złocieniec, Człuchów, Złotów, Trzcianka, Wągrowiec, Czaplinek, Chojnice, Chodzież, Jastrowie,  Drawsko Pomorskie, Bydgoszcz, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Wrocław, Toruń, Kraków, Warszawa itd.


Tel: (+48) 533-456-000


Fotografia Ślubna, Fotograf Wałcz, Piła, Szczecinek, ślub, filmowanie ślubne, wesele, sesja plenerowa, sesja ślubna, filmowanie dronem, fotograf zachodniopomorskie, fotograf wielkopolskie, fotograf na wesele, zdjęcia ślubne, zdjęcia weselne, zdjęcia z drona.